Незнаю, чи варто говорити про зростаючу популярність попкорну, але про стабільну - сказати можна. Не дивно - попкорн володіє по істині дивовижними властивостями, адже він здатний запобігати раку і серцево-судинним захворюванням.

Втім, якщо глибоко заритися в різні думки різних вчених, то одні говорять про його користь, а інші про шкідливість. Давайте спробуємо звести їх разом і розповісти, що діється в маленькому зернятку та як воно впливає на здоров'я людини.

Сьогодні в залах кінотеатрів з'їдається величезна кількість попкорну - солодкого, солоного, з маслом, із сиром, кольорового, карамелізованого і всякого різного. Прибуток, кінотеатру від його продажу іноді перевершує навіть прибуток від квитків на сеанси. І ще один цікавий факт: співробітники кінотеатрів стверджують, що більше попкорну з'їдається під час страшних фільмів, а також мелодрам і комедій.

Зважаючи на свою популярність, попкорн продається величезними порціями, з великою кількістю різноманітних добавок. Ось тут то і стоїть камінь спотикання, який вводить в оману багатьох дослідників. В принципі, в повітряній кукурудзі, як і в інших злакових, є виключно корисні біологічно активні природні речовини - поліфеноли, які мають антиоксидантну активність, виражену в 10 разів сильніше ніж у вітамінів С і Е. Після приготування попкорну, ці властивості не пропадають. У натуральному попкорні мало калорій, багато клітковини, він насичує і не викликає накопичення ваги. А ось у поєднанні з хімічними ароматизаторами і напоями виходить горюча суміш, калорійністю до 1200!

Справжній попкорн (http://popcorn.ub.ua/ru/bazar/) найкорисніший, він сприяє очищенню кишечника, попереджає захворювання шлунково-кишкового тракту і створює сприятливі умови для розмноження корисної мікрофлори. Попкорн можна назвати одним з найбезпечніших, всього пару десятків грамів еквівалентні половині порції вівсяної каші з висівками або денної порції макаронів з цільного зерна. Повітряна кукурудза містить вітамін В, допомагає довго зберігати почуття ситості і навіть регулювати рівень цукру в крові.

Все корисне має бути правильно приготованим, ось тоді і можна сподіватися на сприятливий вплив на організм. Адже так приємно похрумтіти перед екраном, знаючи, що тобі нічого не загрожує.

Смачного!